Zajímavosti

Kontakt

Vlastimil Tejnora

Husova 172
435 33 Louka u Litvínova

mobil: 728 143 342

V.Tejnora@seznam.cz

Výuka angličtiny

Individuální výuka anglického jazyka

Pro koho je výuka určena?

Angličtinu vyučuji individuální formou jednotlivě i menší skupiny, dospělé i děti. Pomohu Vám připravit se k přijímacímu hovoru, ke státní maturitě nebo k jazykovým zkouškám, můžete se rozmluvit před dovolenou, zlepšit si své komunikační schopnosti v zaměstnání.

Proč zrovna tento typ výuky?

Při individuální výuce se mohu přizpůsobit Vašim potřebám tempem, výběrem materiálů, zaměřením témat. Důraz je kladen na konverzaci, opomenuty však nejsou ani poslechy, čtení textů, překlady, gramatika. Vše je vzájemně propojeno tak, aby podpořilo Vaši schopnost využít jazyk v praxi. Pohodová atmosféra a hravý přístup přispívá k rozpuštění zábran v učení.

Kde se mohu učit?

Ve známém prostředí svého domova nebo u mne v kanceláři v rodinném domě v Louce u Litvínova.

V případě výuky v místě bydliště je třeba počítat s cestovným.

Z jakých materiálů se budu učit?

Možností je mnoho, lze využít jak širokou nabídku moderních výukových materiálů a pomůcek, které mám k dispozici, tak je možné použít i učebnice, které používáte např. při studiu ve škole. Pro děti i dospělé jsou připraveny učebnice, časopisy, videa, poslechová CD, písničky, pexesa.

Kdy a jak často se mohu učit?

To záleží jen na Vaší potřebě. Jsem tu pro Vás. Výuka může probíhat jak v dopoledních tak odpoledních hodinách, jednou i vícekrát týdně, dle dohody. Lze kombinovat osobní lekce s výukou po Skype.