Zajímavosti

Kontakt

Vlastimil Tejnora

Husova 172
435 33 Louka u Litvínova

mobil: 728 143 342

V.Tejnora@seznam.cz

Začátečníci – úroveň A1

Začátečníci – úroveň A1

Definice úrovně A1 :

Rozumím a používám běžné každodenní výrazy a elementární fráze cílené na uspokojení potřeb konkrétního typu. Dokáži představit sebe a druhé, a dokáži se ptát a odpovídat na základní věci typu kde bydlím, lidi, které znám a věci, které mám. Dokáži i velmi jednoduše reagovat, pokud je druhá osoba připravena mi pomoci a hovoří pomalu.

Cutting Edge Starter

– je velmi dobře zpracovaná učebnice pro úplné začátečníky. Témata jsou řazená od nejjednodušších ke složitejším, mezi která patří např. : Nice to meet you, pro seznámení, Around the World, která pracuje se základními pojmy a otázkami odkud jste, jaké jste národnosti, kolik je Vám let, jaká je Vaše adresa, zaměstnání apod. Další kapitoly se pak věnují např orientaci ve městě, rodině a práci, tomu co máme rádi apod.

Součástí učebnice je šikovný slovníček doplněný obrázky pro jednotlivé pojmy a také CD-ROM s doplňkovými cvičeními, včetně videa ke každé jednotlivé kapitole. Kapitoly jsou přehledně řazeny do jednotlivých modulů, které se skládají ze 4 částí : Language Focus, Pronunciation,Vocabulary a Real Life. Všechna témata lze dále procvičit také v pracovní knize.