Zajímavosti

Kontakt

Vlastimil Tejnora

Husova 172
435 33 Louka u Litvínova

mobil: 728 143 342

V.Tejnora@seznam.cz

Něco o mně

 Něco o mně

Jmenuji se Vlastimil Tejnora a angličtině se věnuji více jak 15 let. V roce 2006 jsem absolvoval úspěšně mezinárodní zkoušku University of Cambridge ESOL examination a získal tak certifikát FCE. Cenné zkušenosti jsem nabyl také 6ti letou praxí v nadnárodní firmě včetně pobytu v Anglii.

 

Tři roky jsem studoval na Masarykově univerzitě bakalářský obor Lektorství anglického jazyka, který mi umožnil se mým oblíbeným jazykem zabývat hlouběji, více komunikovat a rozvíjet své pedagogické i jazykové schopnosti. Využil jsem také možnost zúčastnit se v únoru 2014 metodologického a jazykového kurzu pro učitele v Barnstaple UK.  

Věnuji se výuce a doučování jednotlivců i menších skupin, zkušenosti mám i s vedením kurzu pro začátečníky i mírně pokročilé. Při práci se studenty mi pomáhá absolvované studium psychologie na Filozofické fakultě UK Praha a dvouletý kurz grafologie.

Od roku 2015 jsem lektorem anglického jazyka ve společnosti TLC Trainings and Languages, s.r.o. Brno, kde vyučuji anglický jazyk ve firemních kurzech.

Od roku 2016 učím také děti 1-5 ročníku základní školy ve spolku Vzdělávání s radostí, z.s. v rámci domácího vzdělávání.


K mým zájmům patří četba, cestování, fotografování, tai-ji-quan, poslech hudby, hra na kytaru a africký buben.

Prezentace našeho skupinového projektu v učebně školy SOL v Barnstaple

Haló, haló, volá Anglie. Clovelly UK 2014